Heyner MaxiProtect AERO SP Cosmic Blue (797 400

Heyner MaxiProtect AERO SP Cosmic Blue (797 400

65373 p.

Глубина: 48 см.


Внутрішні ремені,
Тканина, з якої виготовлена ​-​-оббивка автокрісла Heyner MaxiProtect AERO гіпоалергенна, не містить шкідливих частинок, а також має властивість швидко вбирати вологу, і не вбирати себе сторонні запахи, такі як вихлопні гази, тютюновий дим. До того ж вона дуже м'яка і приємна на дотик, має вставки з мягчайшего матеріалу, які служать для того, щоб захистити ніжну шкіру дитини від натирання. Тканина чохлів має унікальну дихаючу формулу, при цьому вона зносостійка. Чохли легко знімаються і стираються.

Защита от боковых ударов
Захист від бокових ударів

Дитяче автокрісло Heyner MaxiProtect AERO - черговий шедевр від німецького виробника. Купити таке автокрісло, означає повністю убезпечити свою дитину під час подорожей в автомобілі. І це не дивно, адже автокрісло Heyner MaxiProtect AERO відповідає новітньому Європейському стандарту безпеки ECE 44/04, і перевірено в численних краш-тестах. Адже мова йде про безпеку найціннішого пасажира.
Детское автокресло Heyner MaxiProtect AERO — очередной шедевр от немецкого производителя. Купить такое автокресло, означает полностью обезопасить своего ребенка во время путешествий в автомобиле. И это не удивительно, ведь автокресло Heyner MaxiProtect AERO соответствует новейшему Европейскому стандарту безопасности ECE 44/04, и проверено в многочисленных краш-тестах. Ведь речь идет о безопасности самого ценного пассажира.
Группа: 2/3 (15-36 кг.)
Высота: 70 см.
Ширина: 41 см.
Мягкие накладки
Ширина: 41 см.
Установка: лицом по ходу движения

Регулировка высоты подголовника


Регулювання висоти підголівника
Розміри

Легкость установки штатными ремнями безопасности, простота эксплуатации, надежность и комфорт — это далеко не всего преимущества автокресла Heyner MaxiProtect AERO. Оно растет вместе с вашим ребенком, что позволяет использовать его от 15 и до 36 кг пассажира. Высота подголовника, который имеет уникальную V-образную форму, регулируется одной рукой. При этом подголовник имеет развитую боковую защиту и поддержку из энергопоглощающего материала, что позволяет надежно защитить вашего ребенка при боковых ударах и удерживать голову в правильном положении при поворотах. Анатомическая форма подголовника позволяет ребенку отдыхать в автокресле, а не уставать или испытывать дискомфорт во время длительных путешествий.
Сидіння автокрісла Heyner MaxiProtect AERO досить широке - 35 см, що дозволяє маленькому пасажиру почувати себе зручно, вільно і не обмежено навіть в холодну погоду, коли на ньому об'ємна одяг. Ергономічна форма і ортопедичні властивості крісла формують правильну поставу і виключають втому під час поїздок. Нахил спинки автокрісла можна змінити одним рухом і надійно зафіксувати, таким чином адаптувати крісло під відпочинок або під неспання. Завдяки плаваючого діапазону спинка підлаштовується під геометрію сидіння будь-якого автомобіля. Високі підлокітники не тільки створені для підвищеного комфорту, але і для посиленого захисту дитини, а вбудовані додаткові ребра жорсткості і надійна бічний захист в області стегон робить його незмінним лідером серед автокрісел цієї групи. З 4,5 і до 12 років дитина фіксується штатними трьохточковими ременями безпеки, при цьому регулювання ременів відбувається автоматично при зміні висоти спинки автокрісла.
Глибина: 48 см.
Сиденье автокресла Heyner MaxiProtect AERO довольно широкое — 35 см, что позволяет маленькому пассажиру чувствовать себя удобно, свободно и не стесненно даже в холодную погоду, когда на нем объемная одежда. Эргономическая форма и ортопедические свойства кресла формируют правильную осанку и исключают усталость во время поездок. Наклон спинки автокресла можно изменить одним движением и надежно зафиксировать, таким образом адаптировать кресло под отдых или под бодрствование. Благодаря плавающему диапазону спинка подстраивается под геометрию сиденья любого автомобиля. Высокие подлокотники не только созданы для повышенного комфорта, но и для усиленной защиты ребенка, а встроенные дополнительные ребра жесткости и надежная боковая защита в области бедер делает его неизменным лидером среди автокресел этой группы. С 4,5 и до 12 лет ребенок фиксируется штатными трехточечными ремнями безопасности, при этом регулировка ремней происходит автоматически при изменении высоты спинки автокресла.
Внутренние ремни,

Установка: обличчям по ходу руху
Висота: 70 см.
Регулировка длины


Размеры
Регулювання довжини

М'які накладки
Легкість установки штатними ременями безпеки, простота експлуатації, надійність і комфорт - це далеко не все переваги автокрісла Heyner MaxiProtect AERO. Воно росте разом з вашою дитиною, що дозволяє використовувати його від 15 і до 36 кг пасажира. Висота підголівника, який має унікальну V-подібну форму, регулюється однією рукою. При цьому підголовник має розвинену бічну захист і підтримку з енергопоглинаючого матеріалу, що дозволяє надійно захистити вашої дитини при бічних ударах і утримувати голову в правильному положенні при поворотах. Анатомічна форма підголівника дозволяє дитині відпочивати в автокріслі, а не втомлюватися або відчувати дискомфорт під час тривалих подорожей.

Heyner MaxiProtect AERO SP Cosmic Blue (797400) - Дитяче автокрісло


Ткань, из которой изготовлена обивка автокресла Heyner MaxiProtect AERO гипоаллергенна, не содержит вредных частиц, а также имеет свойство быстро впитывать влагу, и не вбирать себя посторонние запахи, такие как выхлопные газы, табачный дым. К тому же она очень мягкая и приятная на ощупь, имеет вставки из мягчайшего материала, которые служат для того, чтобы защитить нежную кожу ребенка от натираний. Ткань чехлов имеет уникальную дышащую формулу, при этом она износостойкая. Чехлы легко снимаются и стираются.
Група: 2/3 (15-36 кг.)

+
-
Изменено: Среда, 24 Февраль 2021 17:52
Chery M11 1,6 MT Sedan Chery M11 1,6 MT Sedan 450919 p.
NISSAN MURANO NISSAN MURANO 750000 p.
Nissan Qashqai (#177015) Nissan Qashqai (#177015) 6205140 p.
HONDA FIT HONDA FIT 336000 p.
MAZDA CX-7 MAZDA CX-7 780000 p.
Chevrolet Silverado (#543881) Chevrolet Silverado (#543881) 795000 p.
Toyota Land Cruiser 80 (#887448) Toyota Land Cruiser 80 (#887448) 735000 p.
Toyota Windom (#534315) Toyota Windom (#534315) 436980 p.

Популярное

SERG Electronics Mitsubishi Outlander SERG Electronics Mitsubishi Outlander 75444 p.

БК-36 БК-36 47389 p.

Multitronics Pilot K9 Multitronics Pilot K9 39476 p.

Multitronics Comfort X115 Multitronics Comfort X115 47029 p.

SERG Electronics Ssang Yong Rexton SERG Electronics Ssang Yong Rexton 75444 p.