Heyner MultiProtect ERGO SP Pantera Black (791 100)

Heyner MultiProtect ERGO SP Pantera Black (791 100)

1070 p.

Спосіб установки: обличчям по ходу руху


Регулировка высоты подголовника
Визитная карточка универсальных автокресел HEYNER - широкая подушка сиденья - является тем фактором, благодаря которому все больше и больше родителей выбирают автокресла данного немецкого производителя. Действительно, это автокресло очень нравится детям, так как в нем ребенок чувствует себя "не стесненным". Это становится особенно заметно в холодное время года, когда ребенка одевают в теплую куртку или комбинезон (и ему не становится тесно как в "обычном" узком автокресле), и летом (когда ребенку не жарко).
Группа: 1/2/3 (9-36 кг.)
Вбудовані, регульовані 5-ти точкові ремені безпеки з м'якими плечовими накладками надійно фіксують дитину в автокріслі перші 3-4 роки (група 1). Далі (група 2-3) ремені знімаються, автокрісло використовується з штатним 3-х точковим ременем. Якщо дитині буде тісно (група 3) - відключіть спинку - MultiProtect ERGO SP легко перетворюється в бустер.
За традицією, інженери HEYNER передбачили можливість скласти автокрісло - в складеному вигляді воно легко поміщається в багажник будь-якого купе або "Хетча".
Способ установки: лицом по ходу движенияЗавдяки строгій колірній гаммі Multi ERGO SP відмінно вписується в салон практично будь-якого сучасного автомобіля.

Встроенные, регулируемые 5-ти точечные ремни безопасности с мягкими плечевыми накладками надежно фиксируют ребенка в автокресле первые 3-4 года (группа 1). Далее (группа 2-3) ремни снимаются, автокресло используется с штатным 3-х точечным ремнем. Если ребенку будет тесно (группа 3) – отсоедините спинку – MultiProtect ERGO SP легко превращается в бустер.
Регулировка высоты
Регулювання висоти підголівника
В комплект поставки входит дополнительный фиксатор натяжения штатного ремня безопасности.


Heyner MultiProtect ERGO SP Pantera Black (791100) - Дитяче автокрісло

Візитна картка універсальних автокрісел HEYNER - широка подушка сидіння - є тим чинником, завдяки якому все більше і більше батьків вибирають автокрісла даного німецького виробника. Дійсно, це автокрісло дуже подобається дітям, тому що в ньому дитина відчуває себе "не обмеженим". Це стає особливо помітно в холодну пору року, коли дитину одягають у теплу куртку або комбінезон (і йому не стає тісно як в "звичайному" вузькому автокріслі), і влітку (коли дитині не жарко).

HEYNER MultiProtect ERGO SP удовлетворяет не только самым жестким Европейским нормам безопасности ECE-R 44/04, но и имеет положительные результаты по тестам, проведенным немецким автоклубом ADAC.

Детское автокресло HEYNER MultiProtect ERGO SP сертифицировано РСТ (Ростест) для перевозки детей в автотранспортных средствах.
Група: 1/2/3 (9-36 кг.)


MultiProtect ERGO SP предназначен для детей с 9 месяцев до 12 лет. Это означает возможность безопасной и комфортной перевозки как самых маленьких (для этого в комплекте поставляются дополнительные мягкие вкладыши для защиты головы и тела), так и достаточно крупный детей (подголовник и ремни безопасности "растут" вместе с ребенком).
По традиции, инженеры HEYNER предусмотрели возможность сложить автокресло - в сложенном виде оно легко помещается в багажник любого купе или "хетча".

Пятиточечные
HEYNER MultiProtect ERGO SP задовольняє не тільки самим жорстким Європейським нормам безпеки ECE-R 44/04, але й має позитивні результати за тестами, проведеними німецьким автоклубом ADAC.

Внутрішні ремені, п'ятиточкові, регулювання висоти, м'які накладки

У комплект постачання входить додатковий фіксатор натягу штатного ременя безпеки.
Анатомическая подушка


Оббивка зшита з приємного на дотик, дихаючого, легко стирається і зносостійкого матеріалу. Як завжди для HEYNER, в місцях зіткнення шкіри дитини з автокріслом (підголовник, внутрішні бокові частини спинки і подушки) в оббивці передбачені спеціальні "оксамитові" вставки.
Обивка сшита из приятного на ощупь, дышащего, легко стирающегося и износостойкого материала. Как обычно для HEYNER, в местах соприкосновения кожи ребенка с автокреслом (подголовник, внутренние боковые части спинки и подушки) в обивке предусмотрены специальные "бархатные" вставки.

Дитяче автокрісло HEYNER MultiProtect ERGO SP сертифіковане РСТ (Ростест) для перевезення дітей в автотранспортних засобах.

Мягкие накладки

MultiProtect ERGO SP призначений для дітей з 9 місяців до 12 років. Це означає можливість безпечної та комфортного перевезення як самих маленьких (для цього в комплекті поставляються додаткові м'які вкладиші для захисту голови і тіла), так і досить великий дітей (підголівник та ремені безпеки "ростуть" разом з дитиною).
Внутренние ремни
Благодаря строгой цветовой гамме Multi ERGO SP отлично вписывается в салон практически любого современного автомобиля.

Анатомічна подушка
Внутрішні характеристики
Защита от боковых ударов
Захист від бокових ударів

+
-
Изменено: Вторник, 28 Июнь 2022 15:23
Chery M11 1,6 MT Sedan Chery M11 1,6 MT Sedan 450919 p.
NISSAN MURANO NISSAN MURANO 750000 p.
Nissan Qashqai (#177015) Nissan Qashqai (#177015) 6205140 p.
HONDA FIT HONDA FIT 336000 p.
MAZDA CX-7 MAZDA CX-7 780000 p.
Chevrolet Silverado (#543881) Chevrolet Silverado (#543881) 795000 p.
Toyota Land Cruiser 80 (#887448) Toyota Land Cruiser 80 (#887448) 735000 p.
Toyota Windom (#534315) Toyota Windom (#534315) 436980 p.

Интересное в сети

Популярное

SERG Electronics Mitsubishi Outlander SERG Electronics Mitsubishi Outlander 839 p.

БК-36 БК-36 527 p.

Multitronics Pilot K9 Multitronics Pilot K9 439 p.

Multitronics Comfort X115 Multitronics Comfort X115 523 p.

SERG Electronics Ssang Yong Rexton SERG Electronics Ssang Yong Rexton 839 p.