Ошибка: Failed to parse the Currency Converter XML document.

Heyner MultiProtect ERGO SP Summer Beige (791 500)

Heyner MultiProtect ERGO SP Summer Beige (791 500)

1070 p.

За традицією, інженери HEYNER передбачили можливість скласти автокрісло - в складеному вигляді воно легко поміщається в багажник будь-якого купе або "Хетча".
Група: 1/2/3 (9-36 кг.)
Оббивка зшита з приємного на дотик, дихаючого, легко стирається і зносостійкого матеріалу. Як завжди для HEYNER, в місцях зіткнення шкіри дитини з автокріслом (підголовник, внутрішні бокові частини спинки і подушки) в оббивці передбачені спеціальні "оксамитові" вставки.
Встроенные, регулируемые 5-ти точечные ремни безопасности с мягкими плечевыми накладками надежно фиксируют ребенка в автокресле первые 3-4 года (группа 1). Далее (группа 2-3) ремни снимаются, автокресло используется с штатным 3-х точечным ремнем. Если ребенку будет тесно (группа 3) – отсоедините спинку – MultiProtect ERGO SP легко превращается в бустер.
HEYNER MultiProtect ERGO SP задовольняє не тільки самим жорстким Європейським нормам безпеки ECE-R 44/04, але й має позитивні результати за тестами, проведеними німецьким автоклубом ADAC.
Регулювання висоти підголівника
Группа: 1/2/3 (9-36 кг.)


Heyner MultiProtect ERGO SP Summer Beige (791 500) - Дитяче автокрісло

MultiProtect ERGO SP предназначен для детей с 9 месяцев до 12 лет. Это означает возможность безопасной и комфортной перевозки как самых маленьких (для этого в комплекте поставляются дополнительные мягкие вкладыши для защиты головы и тела), так и достаточно крупный детей (подголовник и ремни безопасности "растут" вместе с ребенком).
Пятиточечные

Защита от боковых ударов
Візитна картка універсальних автокрісел HEYNER - широка подушка сидіння - є тим чинником, завдяки якому все більше і більше батьків вибирають автокрісла даного німецького виробника. Дійсно, це автокрісло дуже подобається дітям, тому що в ньому дитина відчуває себе "не обмеженим". Це стає особливо помітно в холодну пору року, коли дитину одягають у теплу куртку або комбінезон (і йому не стає тісно як в "звичайному" вузькому автокріслі), і влітку (коли дитині не жарко).

Детское автокресло HEYNER MultiProtect ERGO SP сертифицировано РСТ (Ростест) для перевозки детей в автотранспортных средствах.


Дитяче автокрісло HEYNER MultiProtect ERGO SP сертифіковане РСТ (Ростест) для перевезення дітей в автотранспортних засобах.
Регулировка высоты подголовника

Благодаря строгой цветовой гамме Multi ERGO SP отлично вписывается в салон практически любого современного автомобиля.
У комплект постачання входить додатковий фіксатор натягу штатного ременя безпеки.

Heyner MultiProtect ERGO SP Summer Beige (791 500) - Детское автокресло

Завдяки строгій колірній гаммі Multi ERGO SP відмінно вписується в салон практично будь-якого сучасного автомобіля.
Захист від бокових ударів

Внутренние ремни
В комплект поставки входит дополнительный фиксатор натяжения штатного ремня безопасности.
MultiProtect ERGO SP призначений для дітей з 9 місяців до 12 років. Це означає можливість безпечної та комфортного перевезення як самих маленьких (для цього в комплекті поставляються додаткові м'які вкладиші для захисту голови і тіла), так і досить великий дітей (підголівник та ремені безпеки "ростуть" разом з дитиною).
Анатомическая подушка

Внутрішні ремені, п'ятиточкові, регулювання висоти, м'які накладки

Регулировка высоты


Анатомічна подушка
Спосіб установки: обличчям по ходу руху

Способ установки: лицом по ходу движения


HEYNER MultiProtect ERGO SP удовлетворяет не только самым жестким Европейским нормам безопасности ECE-R 44/04, но и имеет положительные результаты по тестам, проведенным немецким автоклубом ADAC.
Мягкие накладки
Внутрішні характеристики
По традиции, инженеры HEYNER предусмотрели возможность сложить автокресло - в сложенном виде оно легко помещается в багажник любого купе или "хетча".
Вбудовані, регульовані 5-ти точкові ремені безпеки з м'якими плечовими накладками надійно фіксують дитину в автокріслі перші 3-4 роки (група 1). Далі (група 2-3) ремені знімаються, автокрісло використовується з штатним 3-х точковим ременем. Якщо дитині буде тісно (група 3) - відключіть спинку - MultiProtect ERGO SP легко перетворюється в бустер.
Обивка сшита из приятного на ощупь, дышащего, легко стирающегося и износостойкого материала. Как обычно для HEYNER, в местах соприкосновения кожи ребенка с автокреслом (подголовник, внутренние боковые части спинки и подушки) в обивке предусмотрены специальные "бархатные" вставки.

Визитная карточка универсальных автокресел HEYNER - широкая подушка сиденья - является тем фактором, благодаря которому все больше и больше родителей выбирают автокресла данного немецкого производителя. Действительно, это автокресло очень нравится детям, так как в нем ребенок чувствует себя "не стесненным". Это становится особенно заметно в холодное время года, когда ребенка одевают в теплую куртку или комбинезон (и ему не становится тесно как в "обычном" узком автокресле), и летом (когда ребенку не жарко).

+
-
Изменено: Пятница, 22 Март 2019 10:07
Chery M11 1,6 MT Sedan Chery M11 1,6 MT Sedan 450919 p.
NISSAN MURANO NISSAN MURANO 750000 p.
Nissan Qashqai (#177015) Nissan Qashqai (#177015) 6205140 p.
HONDA FIT HONDA FIT 336000 p.
MAZDA CX-7 MAZDA CX-7 780000 p.
Chevrolet Silverado (#543881) Chevrolet Silverado (#543881) 795000 p.
Toyota Land Cruiser 80 (#887448) Toyota Land Cruiser 80 (#887448) 735000 p.
Toyota Windom (#534315) Toyota Windom (#534315) 436980 p.

Популярное

Ошибка: Failed to parse the Currency Converter XML document.
SERG Electronics Mitsubishi Outlander SERG Electronics Mitsubishi Outlander 839 p.

Ошибка: Failed to parse the Currency Converter XML document.
БК-36 БК-36 527 p.

Ошибка: Failed to parse the Currency Converter XML document.
Multitronics Pilot K9 Multitronics Pilot K9 439 p.

Ошибка: Failed to parse the Currency Converter XML document.
Multitronics Comfort X115 Multitronics Comfort X115 523 p.

Ошибка: Failed to parse the Currency Converter XML document.
SERG Electronics Ssang Yong Rexton SERG Electronics Ssang Yong Rexton 839 p.